praktykant/praktykantka

Randstad Polska (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Działamy poprzez sieć ponad 60 biur lokalnych, zlokalizowanych w głównych miastach Polski.

Do działu rekrutacji stałych w krakowskim oddziale firmy Randstad poszukujemy osoby na stanowisko:

KM/PT/2013
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• prowadzenie kalendarza spotkań
• wykonywanie zadań administracyjno – biurowych
• analiza i selekcja aplikacji rekrutacyjnych
• prescreening Kandydatów
• pełne wsparcie działu rekrutacji stałych w ich codziennej pracy

Wymagania:
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
• umiejętności pracy w grupie
• umiejętności pracy pod presją czasu
• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
• zainteresowania branżą HR
• wysokiej kultury osobistej
• dobrej znajomości pakietu MS Office
• gotowości do podjęcia praktyk bezpłatnych

Oferta:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia, popartego referencjami
• dynamiczne i ciekawe praktyki w branży doradztwa personalnego
• otwarta i przyjazna atmosferę pracy

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: krakow_pu3@pl.randstad.com
Autor: Randstad Polska | 2013-07-10 16:06:54
Email: krakow_pu3@pl.randstad.com
Lokalizacja: Małopolskie (Kraków)